Gala liderów promocji słupskiej gospodarki

Gala Laureatów i Wyróżnionych w Konkursie „Lider promocji słupskiej gospodarki – Srebrny Niedźwiedź 2016”, która odbyła się w słupskiej filharmonii, zakończyła w piątek Forum Gospodarcze w Słupsku.W wydarzeniu uczestniczył senator Kazimierz Kleina.

W kategorii debiutant statuetka przypadła firmie MP Technology ze Słupska, która zajmuje się nowymi technologiami. Wyróżnienia przypadły firmom: Eniga Cafe & Beuaty Edwarda Zdrojka ze Słupska oraz Spółdzielni Socjalnej "Razem" z Kępic.

W kategorii gospodarstwo agroturystyczne statuetka Srebrnego Niedźwiedzia powędrowała do Renaty Knitter, właścicielki pokoi gościnnych w Komninie, a wyróżnienia przypadły gospodarstwom agroturystycznym "U Sikorki" Iwony Sikory z Lubuczewa oraz "Puk, Puk Eko i Zdrowe Koła" Agnieszki Pajdo -Ruszczyńskiej z Gardny Wielkiej.

 

W kategorii zakład rzemieślniczy tryumfowała piekarnia Tadeusza Jakubowskiego ze Sławna, a wyróżnienia przypadły Zakładowi Mechaniki Pojazdowej J i W. Kucharscy z Kobylnicy oraz ZPUH Amaretto Zbigniewa Murawskiego ze Sławna.

W kategorii przedsiębiorstwa mikro i małe tryumfował PPH Eko-Plast Jerzego Burego ze Słupska, a wyróżnienia otrzymali: Firma Kosmetyczna Loton ze Słupska oraz Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Wśród firm średnich i dużych statuetka powędrowała do firmy Markos z Głobina, a wyróżnienia do spółki Łosoś z Włynkówka i M&S Pomorska Fabryka Okien ze Słupska.

Natomiast w kategorii menedżer wyróżnienia przyznano Dominikowi Fryczyńskiemu z Worthington Industrie oraz Arkadiuszowi Śmigielskiemu, prezesowi słupskiej spółki Optinav. Z kolei Mirosław Kamiński, prezes PARR, dziękując za statuetkę dla Menedżera Słupskiej Gospodarki 2016, powiedział, że odbiera ją jako wyróżnienie dla całej firmy. Imprezę zakończył koncert słupskiej orkiestry.

Relacja na portalu Głosu Pomorza >>

TOP