III Przegląd Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych w Cewicach

Niepowtarzalne występy amatorskich muzycznych talentów z całej Polski zobaczyliśmy w Cewicach, podczas trzeciej edycji Przeglądu Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych. Patronat honorowy nad imprezą objął senator Kazimierz Kleina.

 

Nagroda Grand Prix trafiła do zespołu Target z Gdyni. Drugie miejsce zajął projekt Clumsy Warlocks z Tarnowskich Gór, a trzecie zespół Reversed z Gdyni. Zwycięzcy otrzymali możliwość realizacji 25-godzinnej, profesjonalnej sesji nagraniowej w studiu Radia Koszalin – fundatora nagrody głównej imprezy i głównego patrona medialnego wydarzenia.

– Mimo mody dziś panującej w większości samorządów na ściąganie wielkich gwiazd z duża pieniądze na różnego typu imprezy, w powiecie lęborskim udało się stworzyć dobry klimat dla promocji formacji muzycznych obecnie już z całej Polski, które mogą się u nas w Cewicach spotkać i zaprezentować swoje talenty muzyczne – mówi Adam Nowak, główny organizator imprezy, prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddział w Cewicach. – Dzięki wspaniałej współpracy samorządów Gminy Cewice, Gminy i Miasta Lęborka, Powiatu Lęborskiego, GCK w Cewicach i LCK w Lęborku, wsparciu Senatora RP Kazimierza Kleiny oraz wspaniałych ludzi z firm działających na naszym ternie, którym na sercu leży przyszłość młodych, ale nie tylko młody talentów z ternu całego kraju – dodaje.

TOP